stoły robocze oraz stanowiska pracy wykorzystujące nitownice

MONTAŻ NITOWNIC

W przypadku zakładów produkcyjnych, montażowych, hal fabrycznych, często mamy do czynienia z zaprojektowanymi przez wyspecjalizowane firmy projektowe, zautomatyzowanymi lub półautomatycznymi stanowiskami monterskimi.

Specjalizujemy się w montażu i uruchamianiu nitownic wykorzystywanych w tego typu obiektach. Wszystkie elementy naszej oferty są dostosowywane do potrzeb Naszego Klienta. Montujemy stoły robocze, stanowiska pracy wykorzystujące nitownice.

Testy urządzeń i szkolenia

Po zamontowaniu stołu, przystępujemy do odbioru. Każde urządzenie i stanowisko jest gruntownie testowane i sprawdzane. Następnie w kompleksowy sposób szkolimy pracowników:
  • osoby, które pracują przy danym stanowisku szkolimy z obsługi stołu i warunków bezpieczeństwa pracy na stanowisku
  • dział utrzymania ruchu lub inne osoby wyznaczone w danym zakładzie są przez nas szkolone z konserwacji i obsługi codziennej danego urządzenia w zakresie drobnych napraw w czasie trwania gwarancji

Wsparcie techniczne

Po zakończonym montażu, Naszemu Klientowi przekazujemy schematy, a także wykazy części zamiennych wymaganych dla działu utrzymania ruchu. Lista części wraz z potrzebnymi ilościami jest przygotowywana dla danego Klienta indywidualnie w zależności od ilości narzędzi i wielkości produkcji.

Naszym Klientom udzielamy także pomocy telefonicznej / mailowej. Szybka i sprawna pomoc znacznie zmniejsza przestoje na stanowisku pracy co przekłada się na lepszy wynik finansowy Państwa firmy. Nasi Klienci, bardzo sobie to cenią.

Fachowa porada ekspercka

Nasi pracownicy mają ponad 20 lat doświadczenia w branży. Dzięki temu jesteśmy w stanie doradzić Naszemu Klientowi dobór odpowiednich urządzeń do nitowania i osprzętu. Ma to duże znaczenie szczególnie w przypadku nowych projektów. Korzystając z Naszej wiedzy i doświadczenia, Nasi Klienci oszczędzają czas i pieniądze. Naszym Klientom, pomagamy także we wszelkich formalnościach związanych z zamówieniem urządzenia. Błędnie wypełniona specyfikacja, może mieć fatalne skutki.

Zapraszamy serdecznie do kontaktu i zadawania wszelkich pytań. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.
Skontaktuj się z Nami ►