serwis gwarancyjny urządzeń do nitowania - Legionowo

SERWIS I KONSERWACJA NITOWNIC

Realizujemy kompleksowy serwis gwarancyjny urządzeń zakupionych w naszej firmie. Naszym Klientom zapewniamy szybką i fachową pomoc. Oferujemy także Państwu serwis pogwarancyjny urządzeń marki GESIPA zakupionych zarówno na rynku krajowym jak i zagranicznym.

Urządzenie zastępcze

W przypadku awarii nitownicy, jeżeli czas naprawy jest dłuższy niż trzy dni robocze, Klientom którzy zakupili urządzenie w naszej firmie, możemy udostępnić bezpłatnie produkt zastępczy. Dzięki temu, ewentualne przestoje w Państwa zakładzie, będą mogły być ograniczone do niezbędnego minimum.

W przypadku naprawy urządzenia zakupionego w innej firmie, również istnieje możliwość otrzymania urządzenia zastępczego (opcja dodatkowo płatna).

Konserwacja urządzeń do nitowania

Regularna i fachowa konserwacja nitownic wydłuża ich żywotność i znacznie zmniejsza ryzyko awarii (które często przydarzają się w najmniej spodziewanym i odpowiednim momencie). Dobrze serwisowane urządzenia są zawsze gotowe do pracy.

Oferujemy Państwu kompleksową konserwację narzędzi do nitowania. Pełna konserwacja nitownic powinna być wykonana w zależności od narzędzia i warunków pracy - raz lub kilka razy w roku. Jej koszt zależy od użytych części zamiennych i modelu urządzenia.

Informacje praktyczne

Urządzenia przeznaczone do naprawy lub konserwacji dostarczane są do naszego warsztatu kurierem, pocztą lub osobiście (Legionowo koło Warszawy). W przypadku urządzeń specjalistycznych, naprawa odbywa się w siedzibie naszego Klienta.

Aby dowiedzieć się więcej, zapraszamy serdeczne do kontaktu telefonicznego lub mailowego.
Skontaktuj się z Nami ►